Poparcie dla Obozów Zdobywców Biegunów

Jako Ambasador Drugiego Kroku w 3Biegunie popieram i polecam poczynania Marka Kamińskiego na polu edukacji, wychowania i przygody dzieci i młodzieży, w tym w organizacji Obozów  Zdobywców Biegunów.

                                                                          Władysław  Grodecki

 Projekt prowadzony jest przez Fundację Markę Kamińskiego dla dzieci/ młodzieży w ramach wyjazdowych wakacyjnych przygód.

Obecnie Fundacja prowadzi nabór na Obozy Zdobywców Biegunów, które odbędą się w Kątach Rybackich w dniach 1 -  12 sierpnia. Planowana jest 1 grupę 20-stu dzieci od 13 do 15 roku życia. Obozy skierowane są do dzieci ciekawych świata, chcących poznawać swoje możliwości, lubiących marzyć, w dobrej sytuacji materialnej.

Pełny opis Obozu znajduje się na stronie http://ozbp2016.evenea.pl/

Obóz ten jest płatny 1500 zł i ma charakter wspierający Obóz Zdobywców Biegunów dla dzieci w trudnej sytuacji losowej. Dochód z wpłaty na obóz jednego uczestnika, pokrywa koszt wyjazdu na Obóz jednemu dziecku poszkodowanemu przez los. Cel jest szczytny. A dzieci będę szczęśliwsze!

Rejestracji można dokonać na stronie: http://ozbp2016.evenea.pl/

Ten 12 obóz to wspaniała możliwość dla dla młodzieży by spędzić wakacyjny czas w formie aktywnej podróży ułożonej w serię zajęć warsztatowo – survivalowych na podstawie metody Marka Kamińskiego.

Więcej informacji na temat obozu i metody Biegun na stronie www.3biegun.kaminski.pl oraz www.kaminski.pl